Robert Snodgrass uznał, że zwycięstwo we wczorajszym spotkaniu należy zadedykować kibicom Młotów. To w dużej mierze dzięki nim i ich wspaniałemu dopingowi klub odnosi w ostatnim czasie same zwycięstwa.

W pierwszej połowie Szkot prezentował się dosyć przeciętnie, z resztą jak cała drużyna w bordowo-błękitnych strojach. Druga połowa to całkowicie lepsza gra zespołu i samego Snoddy’ego. Robert zdobył piękną bramkę w 48′ minucie spotkania i przyczynił się do zwycięstwa nad Crystal Palace.

Snodgrass powiedział:

– „Było ciężko, wiemy, że nie byliśmy skuteczni w pierwszej połowie, biorąc pod uwagę nasze szanse, ale wszystko dobrze się udało i zdobyliśmy trzy dobre bramki. To jest magiczna wygrana, świetna wygrana dla fanów.

– „Kiedy przegrasz pierwsze cztery mecze na początku sezonu, fani nie będą myśleć, że można uzyskać taką serię wygranych. Ale musimy budować się jako zespół i dalej wykonywać postawione cele.

– „Długo czekałem, aż zdobędę bramkę w Premier League dla West Hamu, więc zdobycie ją w ten sposób i uzyskanie wygranej jest zachwycające.