Chilijski szkoleniowiec był niesamowicie zadowolony z trzeciej z rzędu wygranej swoich podopiecznych. Uważa, że piłkarze całkowicie zasłużenie odnieśli sukces.

Dla oficjalnej strony klubu trener powiedział:

Myślę, że zasłużyliśmy na wygraną, ponieważ jeśli obejrzysz cały mecz, zobaczysz, że Crystal Palace nie miało wielu szans na zdobycie goli.

– „Strzelili dwa gole z akcji i jeden rzut wolny, który trafił w poprzeczkę. Potem nie mieli żadnych wyraźnych szans.

– „Na szczęście, myślę, że zaczęliśmy drugą połowę ze spokojem, którego nie mieliśmy w pierwszej połowie. W pierwszej połowie mieliśmy sześć lub siedem dobrych akcji, ale wydawało się, że brakowało nam spokoju, by dokonać wykończenia. Czułem, że gramy zbyt szybko i trudno było stworzyć szanse.

– „W drugiej połowie zaczynaliśmy od spokojniejszego i przygotowanego zagrania i zdobyliśmy trzy bramki.

– „To był inny mecz niż ten we wtorek, ponieważ graliśmy zbyt szybko. Broniliśmy się dobrze przeciwko ich szybkim graczom technicznym, z drugiej strony pozwalaliśmy im mieć wyraźne szanse, ponieważ gdy przegrywasz 1-0, łatwiej im było tworzyć niebezpieczne kontrataki.

-„Sądzę, że najważniejsze jest to, że zdobyliśmy trzy bramki w trzecim meczu z rzędu, co odzwierciedla nieco więcej. Ten zespół stara się teraz grać i zdobywać punkty w nowym, lepszym stylu.