West Ham United jest głodne sukcesów i planuje znacząco wzmocnić skład. Według Brentwood Gazette jednym z priorytetów ma być pozyskanie pomocnika Arsenalu, Jacka Wilshere’a. 

Slaven Bilić jest podobno wielkim zwolennikiem talentu 24-latka i chętnie zobaczyłby go w koszulce swojej drużyny. Warto zaznaczyć, że anglik nie rozegrał ani jednego meczu w tym sezonie. Wciąż zmaga się z powikłaniami po złamaniu nogi. Media spekulują, że Arsene Wenger nie widzi tego zawodnika w swoim składzie i jest w stanie zgodzić się na jego odejście. Sam zainteresowany mógłby się zgodzić na przenosiny do innego londyńskiego klubu jeśli mieniałby szans na miejsce w kładzie Kanonierów.

Według wymienionej gazety West Ham chciałby wykorzystać sytuację zawodnika i sprowadzić go do siebie. Kwota jaką włodarze Młotów są w stanie przeznaczyć na angielskiego pomocnika ma wynosić aż 20 milionów. Warto dodać, że jako chłopiec Wilshere był wielkim fanem talentu Paolo Di Canio. Miał nawet koszulkę taką samą jaką nosił jego idol:

Jack Wilshere