Siedmiu zawodników Akademii West Hamu United zostało powołanych do reprezentacji Anglii na wrześniową przerwę na mecze międzynarodowe.

Kapitan U21s, Kaelan Casey, będzie podróżował z Elite League Squad (dawniej znanym jako U20s). Będzie to drugie powołanie 19-latka do Elite League Squad, po tym jak reprezentował młodych Lions w czerwcu tego roku, zaczynając od wygranej 2:1 ze Szwecją i pojawiając się jako rezerwowy w drugiej połowie w zremisowanym 2:2 meczu z Republiką Irlandii.

George Earthy – obecnie wypożyczony do Bristol City – również wystąpił w czerwcowych meczach międzynarodowych, ale opuści nadchodzące mecze młodych Lions z powodu kontuzji kostki.

Do drużyny U19 wybrano Lewisa Orforda i Finlaya Herricka, którzy będą reprezentować Three Lions. Obaj zawodnicy mają doświadczenie w reprezentowaniu Anglii na różnych poziomach młodzieżowych, począwszy od debiutów w U16. W swoim ostatnim występie międzynarodowym Orford miał zaszczyt być kapitanem reprezentacji Anglii U18, która wygrała 2:1 z Marokiem w St George’s Park w maju. Ostatni występ Herricka dla Anglii był również pamiętny, zachował czyste konto w bezbramkowym remisie z Niemcami.