Rosnąca forma i pewność siebie

Bez wątpienia- zwycięskie trafienie przeciwko Sheffield United, jest powodem szczerego uśmiechu u Sebastiena Hallera. Warto podkreślić, iż reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej zaliczył bardzo udany tydzień. Debiutancka bramka w barwach narodowych, ale również niezmiernie ważne trafienie na Bramall Lane na wagę 3 punktów, to coś co z pewnością cieszy każdego fana The Hammers.

W tej kampanii Iworyjczyk jest autorem sześciu goli, z których dwa zdobył w Premier League. Jak mówi sam strzelec bramki, niedzielny występ dodał mu pewności siebie, którą nadal konsekwentnie będzie budował.

Udany tydzień

Byłem szczęśliwy, a nawet bardzo szczęśliwy, widząc wszystkich moich kolegów z drużyny, a także tych dookoła, którzy byli szczęśliwi z mojego powodu.” – wyjaśnił.

To wiele znaczy. Wszyscy wiedzą, że nie była to dla mnie łatwa sytuacja w ostatnich tygodniach i miesiącach, więc osiągnięcie tego celu i ostateczne zwycięstwo jest świetne zarówno dla mnie jak i dla wszystkich.”.

Nie wiem, czy byłem zbyt zmęczony, żeby myśleć o przejęciu kontroli, czy czymś innym [kiedy strzelałem do bramki], ale w końcu czasami im mniej myślisz, tym lepiej grasz.

Fajnie było strzelić takiego gola bez zastanowienia. Po prostu uderzyć piłkę i zdobyć gola i to wszystko.”

Zdobycie pierwszego gola dla Wybrzeża Kości Słoniowej w moim pierwszym meczu było miłym uczuciem. To wiele znaczy dla kraju i mojej rodziny. Będąc tu z powrotem cieszę się, że widzę chłopaków i wszystkich dookoła. Zdobycie bramki po tych wszystkich tygodniach jest dla mnie wyjątkowe„.

To kwestia pewności siebie i próby zbudowania jej wokół mnie. To nie jest takie proste, wszyscy jesteśmy różni. Musisz znaleźć właściwą równowagę,  lecz czasami potrzeba więcej czasu, trochę szczęścia, aby wszystko szło dobrze.

Jedyne, co mogę zrobić, to wrócić do pracy i dzięki pomocy kolegów z drużyny strzelać gole.”

Obiecujący początek sezonu

Drużyna Młotów przegrała tylko raz w ostatnich siedmiu spotkaniach w Premier League. Patrząc na kalendarz rozgranych meczy to bardzo zachęcający początek kampanii.

To nasza siła.” – kontynuował. „Wiemy, że musimy solidarnie trzymać się razem. Można zauważyć, że na boisku staramy się pracować jako zespół.

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z wygranej w meczu tego typu. Być może w zeszłym sezonie byśmy tego nie zrobili. Trzymamy się razem jako zespół, to ważne aby tak postępować.”

Siła grupy może mieć znaczenie. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz być dobry indywidualnie, ale także jako grupa. Potrzeba czasu, mamy jakość, ale musimy ją konsekwentnie prezentować.