Gianluca Scamacca został sfotografowany podczas ćwiczeń na boisku. Oczywiście nie brał udziału w treningu z drużyną, tylko pracował indywidualnie pod okiem fizjoterapeutów. Czy jednak kibice West Hamu United kiedykolwiek jeszcze zobaczą go w meczowej koszulce?

Można śmiało powiedzieć, że debiutancki sezon Scamacci w Londynie nie okazał się taki, jak on i  klub mieli nadzieję. Do tego stopnia, że ​​niedawno prezes klubu, który sprzedał Scamaccę West Hamowi stwierdził, że nie byłby zaskoczony, gdyby napastnik latem wrócił do Włoch.

Scamacca zamieścił na Instagramie serię zdjęć podczas ćwiczeń, biegania i rozciągania, podpisując je: „Droga do wyzdrowienia”

Claret & Hugh twierdzi, że Scamacca może zostać sprzedany tego lata

Sugerowano, że napastnik rozegrał już swój ostatni mecz dla West Hamu. Mówi się, że oprócz Juventusu, wiele innych włoskich klubów jest zainteresowanych Scamaccą i wygląda na to, że operacja kolana nie odstraszyła potencjalnych transferowych ochotników. Podobno zawodnik jest obserwowany także przez Napoli, AC Milan, Inter Mediolan, Atalantę, a nawet Romę.

Pod koniec zeszłego miesiąca Włoch zamieścił w mediach społecznościowych tajemniczy post ze zdjęciem, na którym był w koszulce West Hamu, która została zmieniona na czarno-białą. Fotografia była dość wymowna…