Sakho nie zagra z Evertonem

Niestety w najbliższym spotkaniu Młotów z Evertonem, Slaven Bilić nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Diafry Sakho. Senegalczyk obecnie leczy uraz uda i do gry wróci prawdopodobnie po przerwie związanej na mecze reprezentacyjne. Tym samym napastnik West Hamu nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Lwów Terangi. 

Całą sytuację potwierdził Chorwacki menedżer, który jasno powiedział, że 25-latek będzie dostępny do gry dopiero po meczach międzynarodowych. Planowany powrót napastnika Młotów to spotkanie derbowe z Tottenhamem na White Hart Lane.

Sakho jest kontuzjowany. To nic wielkiego, ale poczuł ból na jednym z treningów w zeszłym tygodniu. To jest mały uraz uda. W sobotę na pewno nie zagra. Rokowania są takie, że wróci dopiero po przerwie na reprezentację. – powiedział 47-latek

Wszystko wskazuję na to, że w pierwszym składzie w ataku ponownie zagra Andy Carroll. Jednak angielskie media informują również, że Bilić może od pierwszej minuty do gry w przedniej formacji, desygnować rekonwalescenta Ennera Valencię.

 

West Ham Poland

FREE
VIEW