Felipe Anderson, Issa Diop, a może Łukasz Fabiański? Właśnie ruszyła możliwość zagłosowania przez kibiców na transfer sezonu w zespole West Ham United.

Do końca sezonu zostało nie wiele. Jednak już teraz fani młotów mogą się zastanowić, który piłkarz właściwie był najlepszym transferem?

Przed sezonem zespół młotów wzmocniło wielu zawodników jednak, nie wszyscy utrzymali dobry poziom przez cały sezon, prócz jednego. Ale do niego wrócimy za chwilę.

Fabian Balbuena wraz z Issa Diopem stworzyli imponujący duet w środku obrony. Tą dwójkę najbardziej doceniliśmy, kiedy kontuzji doznał Balbuena i w jego miejsce pojawił się Ogbonna. Obrona zupełnie straciła w tedy na wartości.

Za to królem pomocy z miejsca został Felipe Anderson. Brazylijczyk swoimi dryblingami zawrócił w głowie nie jednemu obrońcy. Strzelał ważne bramki i świetnie na boisku „dogadywał się” z Arnautoviciem. Jednak często zdarzały się momenty i nawet mecze, w których kompletnie nie było go widać na boisku.

I teraz ten na którego wszyscy czekali: Łukasz Fabiański! Od początku sezonu reprezentuje wysoki poziom. Rzadko, który zespół Premier League może pochwalić się tak równo grającym bramkarzem. Podejrzewam, że jakby Łukasz miałby pod sobą lepiej grającą obronę, to moglibyśmy osiągnąć jeszcze więcej. Jak dla mnie Fabian jest murowanym kandydatem na „Singing of the Season”.

Na zawodnika sezonu można zagłosować pod tym linkiem – LINK.