W środę 11 stycznia, rodzina West Hamu United zebrała się na chwilę refleksji ku pamięci nieżyjącego już współprzewodniczącego Davida Golda. Dokładnie tydzień po odejściu 86-latka, we wszystkich klubach jednocześnie odbyła się minuta ciszy, podczas której dyrektorzy, kierownictwo, trenerzy, zawodnicy i sztab wspominali wspaniałego człowieka, inspirującego lidera i wieloletniego, oddanego fana Młotów.

Córki współprzewodniczącego: Jacqueline i Vanessa, jego narzeczona Lesley i inni członkowie rodziny Goldów dołączyli do wiceprzewodniczącej i pozostałych członków zarządu West Hamu United, Sir Trevora Brookinga, menedżera Davida Moyesa oraz męskiej pierwszej drużyny. Zawodnicy, trenerzy i personel do lat 21 oddali hołd w Rush Green.

Zawodniczki, trenerzy i pracownicy Akademii i drużyn kobiecych zebrali się w Chadwell Heath, personel stadionu London Stadium zebrał się przy boisku. Pracownicy siedziby West Hamu United Foundation w Beckton i sklepów klubowych w Lakeside, Romford i Basildon również poświęcili czas na chwilę refleksji.