Były napastnik West Hamu  United – Frank McAvennie – uważa, że ​​umowa została już podpisana i Declan Rice opuści Młoty tego lata w związku z dużym zainteresowaniem jego transferem. Czy jest to prawda? Dowiemy się zapewne już za kilka tygodni.

Podczas gdy wciąż spekuluje się na temat potencjalnego miejsca docelowego dla Anglika na koniec sezonu, McAvennie uważa, że ​​wszystko zostało już sfinalizowane i oczekuje jedynie na możliwość ogłoszenia, które nastąpi niedługo po zakończeniu kampanii 2022/2023.

Myślę, że to zostało zrobione, gdziekolwiek się wybiera myślę, że podpis został złożony – powiedział West Ham Zone McAvennie. Declan nie będzie miał wiele do roboty, nie będzie z nikim rozmawiał. To będą jego agenci i nie tylko. Myślę, że jest profesjonalistą i da sobie wszędzie radę. Popełnił błąd podczas Mundialu, mówiąc o odejściu, ale jest młodym chłopakiem i wyciągnie z tego wnioski. Teraz wszyscy wiedzą, że odchodzi. 

Idź i wygraj Ligę Konferencyjną, a będziesz mógł odejść z podniesioną głową i wszyscy będą szczęśliwi – dodał McAvennie, były gracz Młotów

Frank McAvennie/West Ham United

Oczekuje się, że Rice pojawi się w wyjściowym składzie na rewanżowe starciu Ligi Konferencyjnej Europy z AZ Alkmaar w czwartek (18 maja) po tym, jak odpoczął w spotkaniu Premier League z Brentford w miniony weekend.