Golkiper West Ham United Joe Hart zachował czyste konto we wtorkowym spotkaniu towarzyskim na Wembley z Brazylią. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

30-latek był bardzo chwalony za ten występ i popisał się dobrymi interwencjami przy strzałach m.in. Gabriela Jesusa, Philippe Coutinho i Paulinho.

Marko Arnautović rozegrał 86 minut w zwycięskim spotkaniu reprezentacji Austrii z Urugwajem 2:1. Nasz zawodnik w tym starciu grał jako wysunięty napastnik.

Cheikhou Kouyaté grał przez pełne 90 minut na pozycji stopera w meczu Senegalu z RPA (2:1). Diafra Sakho cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Declan Rice i Josh Cullen (Irlandia U21) wystąpili przez całe spotkanie w meczu z Norwegią. Skandynawowie wygrali 2:1. Martin Samuelsen pomimo tego że był z zespołem to nie znalazł się w kadrze meczowej.

Rihards Matrevics rozegrał pełne 90 minut w meczu reprezentacji Łotwy U19 z San Marino (4:0).

Domingos Quina zdobył bramkę w wygranym 2:1 meczu Portugalii U19 z Hiszpanią. Zawodnik Młotów wyrównał stan gry w 73 minucie.

Reece Oxford zagrał w spotkaniu reprezentacji Anglii U20 z Niemcami. Zespół młodego obrońcy przegrał 1:2.