Reprezentacja Jamajki poniosła porażkę z Meksykiem w eliminacjach do Mistrzostw Świata FIFA – spotkanie odbyło się w czwartek wieczorem. Antonio powiedział przed spotkaniem, że jest ono kluczowe dla Jamajki – niestety nie zakończyło się pomyślnie. 

Napastnik Młotów zagrał 72 minuty i zaliczył swój czwarty występ w reprezentacji. Zapowiadało się na to, że jego wysiłki zostaną nagrodzone wynikiem, który zmniejszyłby dystans Jamajki do Panamy. Tak się jednak nie stało. Meksyk to zespół wysokiej jakości, co udowodnił podczas wczorajszego meczu.

Antonio przed meczem powiedział, że jest w doskonałej kondycji fizycznej

Jestem tutaj, aby strzelać gole – zdobyłem dwa w ostatnich dwóch meczach Jamajki, więc jestem po prostu pozytywnie nastawiony i mam nadzieję, że będę kontynuował strzelanie. Wiele się ode mnie oczekuje, ale lubię presję – zawsze miałem do czynienia z presją i nie byłbym zawodowym piłkarzem, gdybym nie mógł sobie z tym poradzić. 

Kampania eliminacyjna Jamajki trwa nadal  – w niedzielę udadzą się do Panamy na mecz, który rozpocznie się o 18:05 czasu lokalnego (23:05 czasu brytyjskiego).