W nocy z 1 na 2 września zamknie się w Anglii letnie okienko transferowe. West Ham United nadal zamierza ściągnąć do klubu nowych piłkarzy, którzy wzmocnią skład Davida Moyesa. Specjalnie dla Was tradycyjnie przeprowadzimy relację LIVE z ostatnich momentów tego okienka. Miejmy nadzieje, że klub zapewni nam emocjonująca końcówkę okienka transferowego. Bądźcie z nami!

1 września 

18:52 – L’Équipe: Hugo Ekitike nadal żywi wielką nadzieję, że jego transfer do West Hamu dojdzie do skutku. PSG jest wściekłe na zawodnika i obarcza go winą za niepowodzenie przyjścia do klubu Randala Kolo Muaniego.

16:53 – ExWHUemployee: Negocjacje transferu Filipa Kosticia zostały zakończone. Gracz nie dołączy do West Hamu w tym okienku. Prawdopodobnie Młoty nie sprowadzą żadnego nowego gracza.

15:37 – Evening Standard: Zainteresowanie West Hamu Ianem Maatsenem osłabło, po tym jak okazuje się, że Aaron Cresswell zostanie w klubie z London Stadium.

15:32 – Southampton planuje późne posunięcie w sprawie transferu Bena Johnsona z West Hamu.

15:30 – Francuskie GFFN: Hugo Ekitike odrzucił propozycję Eintrachtu. Chce dołączyć do West Hamu!

14:23 – Do końca okienka transferowego w UK zostało nieco ponad 9,5 godziny.

14:15 – Bardzo ciekawe informacje napływają dziś z forum KUMB, od bardzo wiarygodnych użytkowników.

14:14 – Hugo Ekitike odrzucił możliwość dołączenia do Eintrachtu Frankfurt. Zawodnik chciałby trafić do Premier League.

14:13 – Divock Origi przylatuje dziś do Anglii, ale nie trafi do West Hamu. W grę wchodzą przenosiny do Nottingham Forest lub Burnley.

12:06 – ExWHUemployee: Andy Irvine zostanie zawodnikiem West Hamu! Szkocki pomocnik austriackiej Austrii Klagenfurt ma dołączył do klubu i prawdopodobnie zostanie od razu wypożyczony do tego klubu.

12:05 – Toby Cudworth: Jest postęp w rozmowach z Juventusem, w sprawie pozyskania Filipa Kosticia. West Ham chce sfinalizować transakcję do północy.

11:47 – Jeśli uda się Młotom sprowadzić Filipa Kosticia, to klub da zielone światło Maxwelowi Cornetowi na przeprowadzkę do Evertonu.

11:46 – Na Twitterze pojawiają się informacje, że West Ham może spróbować pozyskać Kelechiego Iheanacho z Leicester City.

11:44 – Włoskie media: Ciągle trwają negocjacje pomiędzy Juventusem i West Hamem, odnośnie transferu Filipa Kosticia. Młoty planują wypożyczenie, a Włosi chcieliby od razu transfer definitywny. Serb nie znajduje się w planach Allegriego.

08:40 – C&H: Informacje o ofercie z Arabii Saudyjskiej za Nayefa Aguerda są prawdziwe, ale to nie na znaczenia, bo West Ham i tak nie sprzeda swojego obrońcy.

08:21 – ExWHUemployee: Wczoraj klubowi zaoferowano napastnika, który nie gra w Anglii, ale ma doświadczenie w Premier League. Ta kandydatura jest kusząca dla klubu, ale ITK Młotów nie podał nazwiska gracza.

08:21 – ExWHUemployee: West Ham prowadzi rozmowy z Peterbourough United, odnośnie Ronniego Edwardsa. Co ciekawe agentem obrońcy The Posh, jest ojciec Harrisona Ashby’ego, byłego gracza Młotów.

08:20 – Claret & Hugh: West Ham wycofał się z wyścigu o pozyskanie Youssefa En Nesyriego, dając AC Milan szansę na zakontraktowanie Marokańczyka.

07:52 – West Ham wysłał zapytanie do Chelsea, w sprawie wypożyczenia Iana Maatsena. Klub stara się też zrobić ostatni skok po Youssefa En Nesyriego.

07:51 – ExWHUemployee: Trwają rozmowy na temat transferu Filipa Kosticia. Juventus chce, aby Serb odszedł, a WHU chce go pozyskać. Ten transfer będzie możliwy, jeśli wcześnie rano klubu dojdą do porozumienia.

07:50 – Witamy w ostatnim dniu trwania okienka transferowego w Anglii. Mamy nadzieję, że Młotom uda się sprowadzić jakiegoś nowego gracza.

31 sierpnia

23:44 – West Ham otrzymał wiele propozycji piłkarzy od agentów i obecnie to rozpatruje. Klub chce wzmocnić zespół Moyesa na dwóch pozycjach i jeśli pojawi się jakaś ciekawa kandydatura, to być może jutro będzie opcja kogoś pozyskać.

23:41 – Fiasko transferu Marca Cucurelli do Manchesteru United może spowodować, że cel Młotów, Ian Maatsen będzie jutro dostępny na wypożyczenie.

23:40 – Calcio Mercato: Juventus robi wszystko, aby sfinalizować transfer Filipa Kosticia do West Hamu. Problemem jest czas. Włosi oczekują za swojego gracza 15 milionów euro, ale zadowoli ich też wypożyczenia z opcją wykupu.

20:48 – Arabskie media: Al Ittihad stara się pozyskać Nayefa Aguerda.

20:33 – Dharmesh Sheth: Transfer Filipa Kosticia jest mało prawdopodobny, ponieważ klub za późno wziął się za ten ruch.

19:25 – Najnowsza aktualizacja od ExWHUemployee: – Wygląda na to, że wyjazd do Brazylii był dla Tima Steidtena frustrujący. Transfer Yuriego Alberto został odwołany po tym, jak Corinthians jasno dał do zrozumienia, że ​​nie chce sprzedawać. Odbyło się kilka rozmów z Flamengo w sprawie Pedro, ale menadżer zdecydował, że nie pasuje on do West Hamu. Wygląda jednak na to, że podróż nie poszła na marne, ponieważ zidentyfikowano kilku młodych graczy, a ich agenci odbyli krótkie rozmowy z Timem na temat ich planów na przyszłość. Klub twierdzi obecnie, że w tym oknie nie dołączy żaden zawodnik z Brazylii, ponieważ nie ma czasu na przewiezienie ich do kraju i przebycie badań lekarskich na czas, aby dotrzymać terminu. Istnieją jednak obecnie transfery, którymi moglibyśmy się zająć w styczniu lub przyszłym lecie. Chociaż klub bagatelizuje duże szanse na to, że więcej niż jeden zawodnik dołączy do nas przed zamknięciem okna, nadal toczy się dziś wieczorem szereg negocjacji, a szereg agentów przedstawia nam zawodników.

19:20 – Do West Hamu wpłynęła oferta z Evertonu. The Toffees chcą pozyskać Maxwela Corneta na zasadzie wypożyczenia.

18:21 – Claret & Hugh: Napastnik Flamengo, Pedro nie trafi do West Hamu. Zawodnik ciągle jest w Brazylii i nie ma szans, aby zdążyć sfinalizować ten ruch. Prawdopodobnie Młoty nie zdołają nikogo pozyskać do końca Deadline Day.

18:20 – Tim Steidten wrócił do Londynu. Klub pracuje nad transferami Hugo Ekitike, Filipa Kosticia i Youssefa En Nesyriego.

18:19 – Jak sami widzicie…czym więcej źródeł, tym więcej sprzecznych informacji…

16:24 – Claret & Hugh: Prawdopodobieństwo, że West Ham sprowadzi jakiegoś nowego gracza do końca trwania okienka transferowego, jest małe.

15:43 – Le Parisien: PSG wznowiło rozmowy z Eintrachtem Frankfurt, dotyczących sprzedaży Hugo Ekitike.

15:40 – Włoski Sky Sport: Juventus nie rozważy sprzedaży w ostatnich godzinach okienka Filipa Kosticia i Moise Keana, bo nie masz nie ma czasu na znalezienie następców. Skład Juventusu ma już pozostać niezmieniony.

15:02 – Telegraph: Everton rozważa możliwość pozyskania Maxwela Corneta, a West Ham pracuje nad transferem Filipa Kosticia. Jeśli uda się pozyskać Serba, to Iworyjczyk będzie mógł trafić na wypożyczenie na Goodison Park.

15:01 – Santi Aouna: Everton chce pozyskać Maxwela Corneta, a West Ham celuje w Filipa Kosticia. Transfer Hugo Ekitike do West Hamu od kilku godzin stanął w martwym punkcie.

14:43 – Calcio Mercato: Filip Kostić wyraził chęć dołączenia do West Ham United. Młoty są na czele w walce o zakontraktowanie Serba. Najbliższe godziny będą kluczowe.

14:41 – C&H: Jeśli chodzi o transfer Kosticia, to West Ham wolałbym wypożyczyć zawodnik z opcją wykupu po sezonie.

14:40 – Daily Mail: Everton chce pozyskać Maxwela Corneta i zastąpić nim Alexa Iwobiego, który najprawdopodobniej trafi do Fulham.

14:40 – Evening Standard: West Ham skupia się na pozyskaniu Filipa Kosticia i Hugo Ekitike przed zakończeniem okienka transferowego.

14:30 – ExWHUemployee: Do klubu zaoferowano wielu zawodników, ale na razie nie wiadomo czy David Moyes będzie kimś zainteresowany. Do końca okienka transferowego zostało nieco ponad 33 godziny. Ciężko wyrokować, czy Młotom uda się kogoś pozyskać.

10:43 – ExWHUemployee: Po fiasku transferu Yuriego Alberto, West Ham nadal szuka napastnika i skupia się teraz na Hugo Ekitike. Klub chciałby też ostatni raz spróbować powalczyć o Youssefa En Nesyriego z Sevilli. Z napastników przyjdzie tylko jeden + ewentualnie możemy pozyskać Filipa Kosticia. Jeśli przyjdzie dwóch zagranicznych zawodników, to jeden z obecnej kadry będzie musiał odejść.

10:22 – Telegraph: West Ham będzie chciał za Pablo Fornalsa 24 miliony funtów, jeśli ma się zgodzić na jego odejście w tym okienku transferowym. Nieznany klub z Arabii Saudyjskiej wyraża zainteresowanie Hiszpanem.

09:55 – Sky Sports: Wraca temat transferu Filipa Kosticia. West Ham jest zainteresowany Serbem i sprawdza możliwość pozyskania go, zarówno na zasadzie wypożyczenia jak i transferu definitywnego.

09:50 – Wiele wskazuje na to, że West Ham skupi się teraz na innym brazylijskim napastniku, Marcosie Leonardo z Santosu. Na forum KUMB wiarygodny użytkownik podał też informacje o zainteresowaniu Santiago Gimenezem z Feyenoordu. To meksykański napastnik i kolega z reprezentacji Edsona Alvareza.

09:26 – Brazylijskie media podają, że West Ham jest zainteresowany defensywnym pomocnikiem Fluminense, Andre. Jeśli doszłoby do podpisania kontraktu, to reprezentant Brazylii trafiłby na London Stadium dopiero w styczniu, czyli po zakończeniu sezonu w Brazylii.

30 sierpnia 

23:46 – David Moyes chciałby pozyskać do zakończenia okienka transferowego przynajmniej dwóch piłkarzy. Jednego ofensywnego i jednego defensywnego. Do tego po Deadline Day, do klubu może dołączyć Jesse Lingard.

22:01 – ExWHUemployee potwierdza, że Corinthians nie chce sprzedawać Yuriego Alberto. Jednak to, że Tim Steidten nadal jest w Brazylii może sugerować, że dalej walczy o ten transfer, lub skupił się na innych celach z tego kraju.

21:30 – Dharmesh Sheth: West Ham raczej nie pozyska Yuriego Alberto w tym okienku transferowym. Brak możliwości sfinalizowania transferu, skłonił West Ham do poszukiwania innego napastnika. Młoty utrzymują zainteresowanie Hugo Ekitike z PSG i kontynuują rozmowy z przedstawicielami Jessego Lingarda.

21:10 – Do niedawna cel transferowy Młotów, Cole Palmer ma trafić za 40 milionów funtów do Chelsea.

21:00 – Do zakończenia okienka transferowego w Anglii zostało jeszcze 51 godzin.

20:54 – Coraz więcej informacji dociera z Brazylii. Corinthians nie chce sprzedawać Yuriego Alberto w tym okienku transferowym. West Ham dalej naciska, ale na ten moment nic nie jest ustalone.

20:52 – The Times: Danny Ings odrzucił możliwość transferu do Evertonu, ponieważ chce zostać w West Hamie i walczyć o miejsce w składzie u Davida Moyesa.

20:51 – Jacob Steinberg z The Guardian informował, że Tim Steidten nie jest entuzjastą transferu Youssefa En Nesyriego do West Hamu, stąd Marokańczyk nie trafi na London Stadium.

20:50 – Nicolo Schira: West Ham znów jest zainteresowany Filipem Kosticiem. Juventus rozważy sprzedaż swojego skrzydłowego za 15 milionów euro.

20:46 – Claret & Hugh: West Ham chce jak najszybciej podpisać nowy kontrakt z Jarrodem Bowenem. Obecna umowa skrzydłowego wygasa za dwa sezony.

20:35 – Sky Sports: Hugo Ekitike jest otwarty na przenosiny do West Hamu.

20:15 – West Ham ciągle naciska na pozyskanie Yuriego Alberto z Corinthians i Hugo Ekitike z PSG. Dharmesh Sheth z Sky Sports twierdzi, że obaj piłkarze mogą dołączyć do klubu, a nie tylko jeden z nich.

20:10 – West Ham złożył pierwszą ofertę za środkowego obrońce Peterborough United, Ronniego Edwardsa.

20:09 – Sporo klubów interesuje się pozyskaniem Maxwela Corneta w ostatnich dniach trwania okienka transferowego. Mówi się, że gracz miałby trafić do Evertonu, Nottingham Forest lub Burnley.

20:09 – Były zawodnik West Hamu, Jamal Baptiste podpisze kontrakt z Manchesterem City i zostanie wypożyczony do belgijskiego Lommel.