Kilku zawodników West Hamu United przebywa na wypożyczeniu w innych klubach. Jak sobie poradzili w ubiegłym tygodniu? Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym raportem z wypożyczeń.

James Ward-Prowse zagrał swój trzeci mecz dla Nottingham Forest. Pomocnik na placu gry spędził 75 minut i nie zdołał odwrócić losów rywalizacji. Jego zespół przegrał 1:0 ze stołecznym Fulham i zajmuje obecnie dziewiątą pozycję w tabeli Premier League.

Real Sociedad z Nayefem Aguerdem w składzie pewnie pokonał Valencię w La Liga stosunkiem 3:0. Marokańczyk rozegrał cały mecz i popisał się imponującym strzałem z kilkudziesięciu metrów. Golkiper gości stanął jednak na wysokości zadania.

Kurt Zouma rozegrał pełne 90 minut w barwach Al Orobah przeciwko Damac FC. Drużyna Francuza wygrała 1:0 i uplasowała się na dziewiątej lokacie Saudi Professional League.

Freddie Potts wystąpił w drugim meczu Portsmouth, a pierwszym w pełnym wymiarze czasowym. Popularni Pompeys zremisowali 0:0 z Sheffield United, tym samym przerywając niechlubną serię trzech porażek z rzędu na zapleczu Premier League.

George Earthy z powodu kontuzji nie brał udziału w meczu Bristol City z walijskim Swansea City (1:1).

Huddersfield Town przegrało z Reading 1:2 w ramach rozgrywek League One. W Barwach The Terriers przez 60 minut występował Callum Marshall.

Zarówno Gideon Kodua jak i Michael Forbes nie zostali włączeni do składu Wycombe Wanderers na mecz z Bristol Rovers.

Patrick Kelly zagrał ostatnie trzydzieści minut w koszulce Doncaster Rovers. Jego zespół kończył mecz w osłabieniu po dwóch czerwonych kartkach i uległ 0:3 Chesterfield.

Levi Laing nie podniósł się z ławki rezerwowych w starciu Cheltenham Town z Fleetwood.

Mason Terry był blisko zachowania czystego konta, gdy jego Hornchurch mierzyło się z Leiston w trzeciej rundzie kwalifikacji do FA Cup, jednak ostatecznie wpuścił bramkę w samej końcówce meczu, ustalając wynik na 1:1.

Krisztián Hegyi przesiedział cały mecz Motherwell z St Mirren na ławce rezerwowych, podobnie jak Mohamadou Kanté w starciu jego Paris FC z Red Star FC.