Edimilson Fernandes strzelił przepięknego gola, który zapewnił Fiorentinie remis przeciwko Udinese Calcio. Inny z wypożyczonych Reece Oxford zadebiutował w barwach Augsburga.

Szwajcarski pomocnik posłał piłkę zza pola karnego idealnie po długim roku i doprowadził do wyrównania.

Fernandes bardzo dobrze radzi sobie ostatnio w barwach Fiorentiny. Pomógł Violi awansować do półfinału Pucharu Włoch (wygrana z Romą 7:1) i prezentuję zwyżkę formy w Serie A.

Reece Oxford zadebiutował w barwach Augsburga w wygranym 3:0 meczu z Mainz. Anglik wszedł na murawę w 87 minucie gry.

Hiszpański napastnik Toni Martinez (Lugo) zagrał 68 minut w starciu z Numancią w La Liga 2 (0:3).

Jordan Hugill rozegrał pełne 90 minut w wygranym przez Middlesbrough spotkaniu z West Bromem (3:2).

Vashon Neufville (Newport County) zagrał cały mecz przeciwko Grimsby Town (0:3)

Moses Makasi grał przez 61 minut w wygranym 1:0 spotkaniu Stevenage z Yeovil.

Sead Haksabanović strzelił swojego pierwszego gola dla Norrkoping w wygranym 4:1 meczu z austriackim Mattersburgiem podczas turnieju Atlantic Cup w Portugalli.

Martin Samuelsen (VVV Venlo) i Joe Powell (Northampton) w ten weekend nie podnieśli się z ławki rezerwowych.