Kilku zawodników West Hamu United przebywa na wypożyczeniu w innych klubach. Jak sobie poradzili w ubiegłym tygodniu? Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym raportem z wypożyczeń.

Flynn Downes zadebiutował w barwach Southampton w wygranym 2:1 meczu z Queens Park Rangers. Środkowy pomocnik zameldował się na placu gry w 25 minucie i poradził sobie znakomicie. Wykonał 114 podań, z dokładnością na poziomie 99%, odnotował jeden przechwyt, raz wybił piłkę i wygrał 3 z 4 pojedynków.

Freddie Potts wystąpił w meczu EFL League One. Jego Wycombe Wanderers pokonało 2:1 ekipę Bristol Rovers. Pomocnik wszedł na murawę na dwadzieścia minut przed końcowym gwizdkiem. Obecnie zespół wychowanka West Hamu zajmuje 14. miejsce w lidze.

Gorzej poszło młodym golkiperom. Nathan Trott i jego Vejle FC uległo 0:1 Brondby. Naszego bramkarza z 11 metra pokonał inny były gracz West Hamu – Frederik Alves. Mason Terry trzykrotnie wyciągał piłkę z siatki w spotkaniu z Hastings United w Isthmian Premier League (regionalnej lidze piłkarskiej działającej na terenie Londynu i południowo-wschodniej Anglii).

Kamarai Swyer i jego Crawley Town przegrało w starciu Swindown Town aż 0:6. Ofensywnie usposobiony pomocnik pojawił się na placu gry w końcówce spotkania. Co ciekawe, na liście strzelców znalazł się były gracz naszej akademii Dan Kemp.