W dobie coraz częstszych przypadków zakażenia koronawirusem wśród piłkarzy wiele meczów piłki nożnej zostało przełożonych. W związku z tym tylko jeden z wypożyczonych zawodników West Hamu zaprezentował się kibicom podczas przerwy świątecznej. Zapraszamy do zapoznania się z raportem z wypożyczeń.

Pomimo ostatnich doniesień na temat problemów wychowawczych, kolejne minuty w trykocie Sunderlandu zebrał Frederik Alves. Duńczyk wszedł na boisko na ostatnie dziesięć minut w wygranym aż 5:0 spotkaniu przeciwko Sheffield Wednesday. Było to dziewiąty występ młodego obrońcy w barwach Czarnych Kotów w tym sezonie.

Nathan Trott całe spotkanie Nancy z Rennes przesiedział na ławce rezerwowych. Jego zespół niespodziewanie pokonał wyżej notowanego przedstawiciela Ligue 1 w Pucharze Francji i zameldował się w 1/16 rozgrywek. Młody bramkarz West Hamu jest podstawowym zawodnikiem francuskiej ekipy w zmaganiach ligowych, natomiast w rozgrywkach pucharowych zazwyczaj znajduje się na rezerwie.

Ademipo Odubeko, Connor Coventry oraz Joseph Anang zakończyli swoje wypożyczenia i wrócili do macierzystego klubu.