Darren Randolph może w tym miesiącu rozegrać 50 spotkanie w barwach reprezentacji Irlandii. Drugi bramkarz West Ham został powołany na trzy mecze międzynarodowe w swoim kraju, które odbędą się  w listopadzie.

Golkiper ma na koncie 47 występów i teraz być może trafić na 50 swój mecz reprezentacyjny. Stanie się tak, jeśli wystąpi w towarzyskim spotkaniu z Anglią i dwóch meczach Ligi Narodów UEFA z Walią i Bułgarią.

Ciekawie zapowiada się spotkanie, w którym Randolph zmierzy się z kolegą z drużyny West Ham, Declanem Rice’em. Będzie ono transmitowane na żywo w Wielkiej Brytanii przez ITV.

Po spotkaniu w przyszłym tygodniu uwaga Irlandii skupi się na Lidze Narodów i próbie uniknięcia degradacji z grupy B. Zwycięstwa nad Walią w Cardiff w niedzielę 15 listopada i Bułgarią w Dublinie w środę 18 listopada zapewniłyby Irlandii zajęcie trzeciego miejsca w grupie. W ten sposób Republika Irlandii może uniknąć degradacji do grupy C.

Spotkanie w Walii będzie pokazywane na żywo w Wielkiej Brytanii przez Sky Sports Football. Rozpocznie się o godzinie 17:00. Mecz w Bułgarii zostanie pokazany na żywo przez Sky Sports Arena. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu zabrzmi o godzinie 19:45.