Darren Randolph może opuścić London Stadium w trakcie zimowego okienka transferowego. O pozyskanie byłego reprezentanta Irlandii zabiega AFC Bournemouth, ale też kilka klubów z Championship bada możliwość zakontraktowania bramkarza WHU.

35-latek jest we wschodnim Londynie bramkarzem numer 3. Ostatni raz w oficjalnym meczu zagrał 19 maja 2021 roku, kiedy to West Ham pokonał West Brom 3:1 na The Hawthorns w 37. kolejce Premier League. Pomimo tak małego wkładu w grę Młotów, David Moyes ceni Irlandczyka i niejednokrotnie przekonywał, że jest mu bardzo potrzebny do treningów i ogólnej pracy z bramkarzami. Na dowód tego, Szkot zablokował rok temu transfer Randy’ego do Aston Villi.

Kontrakt Randy’ego wygasa w czerwcu i jest to ostatnia szansa, aby klub cokolwiek zarobił na tym zawodniku. ExWHUemployee wczoraj poinformował, że jeśli Randolph odejdzie z London Stadium, to jego miejsce w pierwszym zespole zajmie, powracający z wypożyczenia do Derby County – Joseph Anang. Anglik z ghańskimi korzeniami jest 13 lat młodszy od swojego konkurenta.