Czas wziąć się do roboty! W sobotnim spotkaniu Młoty zmierzą się na St. James’ Park z Newcastle United. Oba zespoły w pierwszych dwóch kolejkach solidarnie poniosły porażki. Slaven Bilić i Rafa Benitez są pod sporą presją i na pewno zrobią wszystko, by zgarnąć w tym spotkaniu 3 punkty.

Światełkiem w tunelu, choć świecącym jeszcze jakby niemrawo, jest środowa wygrana Młotów w EFL Cup z Cheltenham. Zdaję sobie sprawę, że 2:0 z przedstawicielem League Two to nie jest powód do świętowania. Mam jednak cichą nadzieję, że podopieczni Slavena Bilicia dzięki temu spotkaniu w końcu poczuli jak smakuje wygrana i na tej fali lepiej wejdą w mecz z Newcastle.

To nie jedyny pozytyw wygranej z Cheltenham. W meczu pucharowym nagrodę MOTM zgarnął James Collins i Slaven Bilić na pewno będzie musiał choćby rozważyć wystawienie go od pierwszej minuty na środku obrony. Do gry na pewno pali się też Diafra Sakho, któremu udało się zdobyć bramkę.

Problem „bogactwa” (oby tylko tego typu problemy miał w tym sezonie Slaven Bilić) pogłębia powrót Manuela Lanzini’ego. Argentyńczyk to w West Hamie piłkarz kluczowy dla gry ofensywnej. Mam nadzieję, że razem z Antonio narobią jutro obrońcom Newcastle sporo problemów.

Jak zatem pierwszą jedenastkę ustawi Slaven Bilić? Niżej mój typ:

Mecz już w sobotę o godzinie 16:00. W trakcie spotkania zapraszamy na naszego Facebooka, a jeszcze przed rozpoczęciem kolejki nie zapomnijcie obstawić wyników w naszej Lidze Typerów.