Pomocnik West Hamu Diego Poyet jest zachwycony z powrotu do pierwszej drużyny, po sezonie spędzonym na wypożyczeniach. Urugwajczyk w bardzo ciepłych słowach wypowiada się na temat zawodników, a przede wszystkim Marka Noble’a. 

21-latek twierdzi, że młodzi piłkarze mają ułatwioną drogę z młodzieżowej drużyny do seniorskiej z powodu przyjaźnie nastawionych piłkarzy pierwszego zespołu.

 – Obecnie wielu piłkarzy nie ma jeszcze z zespołem. Grali na Euro, bądź w Copa America. My trenujemy teraz z innymi doświadczonymi zawodnikami. Oni sprawiają, że nam młodym graczom jest łatwiej. Czujemy się komfortowo oraz jak w domu. Oni są dla nas bardzo mili w codziennych treningach. – powiedział były gracz Charlton Athletic

 – Zwłaszcza Mark Noble jest fantastyczny dla młodych zawodników. On przeszedł przez akademię do pierwszego zespołu i bardzo pomaga innym młodym graczom. – dodał

Poyet w minionym sezonie grał na wypożyczeniu w MK Dons oraz Charltonie. Łącznie w kampanii 2015/16 w Championship rozegrał 24 mecze. Do tej pory w pierwszym zespole Młotów wystąpił 10-krotnie.