Slaven Bilić dał fanom do zrozumienia, że trójka zawodników: Michail Antonio, Diafra Sakho i Mark Noble będą dostępni na zbliżający się mecz z Arsenalem Londyn. 

Na konferencji prasowej przed meczem z Kanonierami, Slaven Bilić ocenił sytuację kadrową swojego zespołu:

Michail Antonio wygląda naprawdę dobrze. W meczu z Hull miał szansę 50/50, dlatego myślę, że będzie dostępny w środę. Obiang i Reid wypadli z gry, Sakho jest bardzo blisko powrotu, a Noble może grać. Nie trenował z nami przez kilka tygodni ze względu na kontuzję, ale jest już do mojej dyspozycji – zaczął menadżer.

Jestem pozytywnie nastawiony, wszyscy jesteśmy. Nie mogę kłamać, że po meczu z Hull w szatni panowała dobra atmosfera. Oczywiście, że tak nie było, zwłaszcza po czterech porażkach z rzędu, ale teraz przyszedł czas, żeby pokazać na co nas stać. Musimy pokazać charakter i zaangażowanie przez pełne 90 minut. 

Przede wszystkim, musimy wyeliminować indywidualne, niechlujne błędy, przez które padają bramki. Dajemy naszym przeciwnikom zbyt dużo prezentów. Musimy pokazać, na co nas stać i moja w tym głowa, żeby tak się stało – zakończył.