West Ham United zaoferował swojemu najlepszemu strzelcowi Michailowi Antonio ofertę nowego kontraktu, opiewającego na 65 tysięcy funtów tygodniowo.

Drużyna Slavena Bilicia przeżywa bardzo trudny sezon i zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli. Jeśli piłkarze nie zdobędą szybko kilku punktów, to mogą być zaangażowani do końca w walkę o utrzymanie. 27-letni skrzydłowy prawdopodobnie poczeka na końcowy rezultat tej kampanii i wtedy zadecyduje czy podpisać nową umowę czy nie. Obecna wygasa dopiero w 2020 roku.

Nawet w przypadku ewentualnego spadku z Premier League włodarze Młotów nie pozwolą odejść swojemu liderowi, gdyż Antonio nie ma żadnej klauzuli umożliwiającej mu odejście z klubu. Oczywiście nikt nie wierzy w degradację, ale jeżeli West Ham nie zacznie wygrywać to może być nieciekawa końcówka sezonu.

Oprócz byłego piłkarza Reading i Southampton, nowy kontrakt latem zostanie zaoferowany Winstonowi Reidowi, ponieważ okazało się, że Nowozelandczyk ma klauzulę odejścia z West Hamu za 15 milionów funtów i klub zamierza usunąć ją z umowy lub podwyższyć.