Postęp… czy kolejne złudne nadzieje dla kibiców

Jeśli ta informacja się potwierdzi, fani West Ham United będą zachwyceni. Wg Guardian, potencjalne amerykańskie konsorcjum próbuje kupić klub. 

W mediach społecznościowych pojawiają się już konkretne nazwiska inwestorów. Amerykańskie konsorcjum wg tych informacji, intensyfikuje starania o zakup West Ham po odrzuceniu pierwszej oferty.

Ulepszona oferta

Raport sugeruje, że władze Hammers z Davidem Sullivanem na czele, odrzuciły jakiś czas temu ofertę 350 milionów funtów. Amerykańskie konsorcjum, które proponuje przejęcie West Ham, przygotowuje jednak ulepszoną umowę.  Jedynym minusem jest coraz częściej słyszalna pogłoska, że Sullivan i “spółka”, nie bardzo chcą sprzedawać klub na tym etapie.

Przeniesienie się z Upton Park na London Stadium miało mieć sens finansowy, ale tak się nie stało. Pozostało wiele rozczarowań. Należałby dodać, że słabe występy na boisku w ostatnim czasie i brak czegokolwiek, co reprezentowałoby postęp Młotów, spowodowało że pojawił się zrozumiały pesymizm, a wręcz wściekłość.

Inwestycja albo przekazanie własności 

Potrzeba inwestycji w skład West Ham jest bardzo jasna, a David Moyes stara się dyplomatycznie apelować o nowych obrońców. Same apele jednak nie zdziałają cudu.

Czas na akcję, w przeciwnym razie status klubu w Premier League może być w prawdziwym niebezpieczeństwie, zwłaszcza po prawie nieudanym zeszłym sezonie.

Sullivan i zarząd West Ham muszą postawić swoje pieniądze tam, gdzie są rzeczywiste potrzeby – zwłaszcza po obietnicy ponownej inwestycji po absurdalnej sprzedaży Grady Diangana – lub przekazać własność klubu komuś, kto to zrobi.

West Ham Poland

FREE
VIEW