Przegraliśmy u siebie z Dinamem 0:1 jednak śmiało można powiedzieć, że był to dla nas mecz na plus. Dzięki świetnym wynikom w poprzednich meczach, West Ham już przez tym spotkaniem miał zapewnione pierwsze miejsce w grupie. David Moyes zdecydował się więc dać odpocząć swoim kluczowym graczom. Na boisku zobaczyliśmy wielu zawodników z akademii i ci mimo młodego wieku wcale nie dali plamy.

David Moyes wymienił 11 piłkarzy w stosunku do ostatniego meczu z Chelsea. Obok piłkarzy rezerwowych takich jak Kral, Areola, Noble czy Vlasic, na boisku zobaczyliśmy Ashby, Longelo, Alese, Baptiste i Perkinsa.

Goście zaskoczyli nas już w 3. minucie. Piekną bramkę zza pola karnego zdobył Oršić. Młoty ruszyły do ataku w drugiej połowie. Mieliśmy kilka sytuacji i była szansa na zdobycie chocby punktu.