Podsumowanie spotkań reprezentacyjnych

Ośmiu zawodników West Hamu w ostatnich dniach rywalizowało w spotkaniach międzynarodowych. Kilku zawodników cieszyło się z awansów na duże turnieje.

Darren Randolph wskoczył do składu reprezentacji Irlandii w związku z kontuzją Shaya Givena. Były bramkarz Birmingham City wszedł na boisku w pierwszej połowie spotkania z Niemcami i miał spory wkład w zwycięstwo Irlandczyków 1:0. 28-latek zaliczył asystę przy trafieniu Shane’a Longa. Kilka dni później Randolph zaliczył pełne 90 minut w starciu z Polską (1:2). Po tej porażce Irlandczykom została gra w barażach.

James Collins wraz z reprezentacją Walii awansował na Mistrzostwa Europy do Francji. Popularny Ginge oby dwa spotkania Walijczyków z Bośnia i Hercegowiną oraz Andorą obejrzał z ławki rezerwowych.

Cheikhou Kouyate oraz Diafra Sakho wystąpili w pierwszym składzie Senegalu w przegranym spotkaniu towarzyskim z Algierią (0:1).

Josh Cullen wystąpił w dwóch spotkaniach reprezentacji Irlandii do lat 21, z Litwą (3:0) oraz Włochami (0:1). W starciu z Litwinami, młody pomocnik zaliczył asystę.

Reece Burke zagrał w dwóch z trzech spotkań reprezentacji Anglii do lat 20 z Turcją oraz Niemcami.

Sam Howes awansował wraz z reprezentacją Anglii do lat 19 do Mistrzostw Europy. W trzech rozegranych spotkaniach z Macedonią, Finlandią i Włochami młody golkiper zasiadał na ławce rezerwowych.

Martin Samuelsen wystąpił w dwóch spotkaniach reprezentacji Norwegii do lat 18 z Łotwą. W drugim starciu wygranym 2:0, Norweg strzelił kapitalnego gola z rzutu wolnego.