W minionym tygodniu swoje spotkania w drużynach narodowych rozegrali piłkarze West Hamu. Zapraszamy do zapoznania się z raportem ze spotkań międzypaństwowych.

Piątek:

José Fonte miał spory wkład w wyjazdowe zwycięstwo reprezentacji Portugalii z Łotwą 3:0. Przy pierwszym golu nasz obrońca uderzył w słupek, a z najbliższej odległości piłkę do bramki skierował Cristiano Ronaldo. Dla 33-latka był to 23 występ w drużynie narodowej z którą będzie przygotowywał się teraz do Pucharu Konfederacji.

Edimilson Fernandes przesiedział cały mecz reprezentacji Szwajcarii z Wyspami Owczymi na ławce rezerwowych. Helweci pewnie wygrali 2:0.

Sobota:

Robert Snodgrass zagrał po raz 24 w reprezentacji Szkocji w niezwykle prestiżowym spotkaniu z Anglią (2:2). Nasz pomocnik został zmieniony w 65 minucie. Inny z Młotów Aaron Cresswell przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Synów Albionu.

Håvard Nordtveit (Norwegia) zaliczył pełne 90 minut w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Czechami. 26-latek grał na pozycji środkowego obrońcy.

Dan Kemp sięgnął z reprezentacją Anglii U20 B po wygraną w turnieju w Toulonie. Piłkarze Trzech Lwów pokonali w rzutach karnych Wybrzeże Kości Słoniowej. Młody skrzydłowy pojawił się na murawie w tym meczu z ławki rezerwowych.

Niedziela:

Darren Randolph zagrał przez 90 minut w meczu reprezentacji Irlandii z Austrią w Dublinie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dla bramkarza West Hamu był to 22 występ w narodowych barwach.

Andre Ayew (Ghana) grał przez 79 minut w wygranym 5:0 meczu eliminacji do Pucharu Narodu Afryki z Etiopią. Napastnik został zmieniony w 79 minucie przez swojego brata Jordana.

Sofiane Feghouli pojawił się w przerwie meczu reprezentacji Algierii z Togo. Lisy Pustyni wygrali 1:0. 27-latek doznał urazu w końcówce meczu, ale zdołał zagrać do końca.