West Ham United w niezwykłym horrorze pokonał na wyjeździe Tottenham Hotspur 3:2 w drugiej kolejce Premier League 2. Do przerwy podopieczni Terry’ego Westleya i Liama Manninga przegrywali 2:0, ale potrafili przechylić szalę na swoją korzyść.

W pierwszej odsłonie Spurs wyprowadzili dwa ciosy. Najpierw do siatki trafił Dylan Duncan, a później z rzutu karnego gwiazda akademii Tottenhamu Marcus Edwards.

W drugiej połowie kibice zgromadzeni w ośrodku treningowym Kogutów zobaczyli odmieniony zespół West Hamu. Cztery minuty po przerwie kontaktowego gola zdobył błyskotliwy skrzydłowy Dan Kemp.

Siedem minut później genialnego gola z dystansu zdobył Nathan Holland. Pomocnik West Hamu oddał kapitalny strzał z narożnika pola karnego. Zobaczcie sami!

Decydujący cios piłkarze Młotów oddali w 63 minucie. Po asyście Tunji’ego Akinoli do siatki trafił drugi stoper Josh Pask.

Po dwóch kolejkach West Ham zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League 2, choć kilka zespołów które są poniżej klubu ze wschodniego Londynu mają jeszcze zaległy mecz do rozegrania.

West Ham United: Trott – Pike, Pask, Akinola, Neufville – Makasi, Powell (Sylvestre 61), Kemp (Hector-Ingram 84), Samuelsen (Diangana 46), Holland – Martinez.

Ławka: Matrevics (GK), Scully.