Obecnie trwa przerwa w rozgrywkach Premier League ze względu na spotkania reprezentacyjne, w których również uczestniczą piłkarze West Hamu. Fanów Młotów może cieszyć szczególnie powrót na boisko Dimitriego Payeta.

29-letni gwiazdor klubu ze wschodniego Londynu pojawił się na murawie od początku drugiej połowy, w wygranym 3:1 spotkaniu z Włochami. Inny z Młotów, Angelo Ogbonna przesiedział cały mecz na włoskiej ławce rezerwowych.

Adrian San Miguel przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Hiszpanów w spotkaniu z Belgią. Gracze z Półwyspu Iberyjskiego wygrali ten mecz 2:0.

Reprezentacja Irlandii pokonała Oman 4:0, a Darren Randolph w 46 minucie zmienił w bramce Irlandczyków Keirena Westwooda.

Martin Samuelsen zaliczył swój drugi występ w reprezentacji Norwegii w przegranym 0:1 starciu z Białorusią. Inny z Norwegów Havard Nordtveit nie znalazł się w kadrze meczowej z powodu urazu, którego nabawił się w meczu eliminacji Ligi Europy z Astrą Giurgiu.

Gokhan Tore przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych reprezentacji Turcji w zremisowanym 0:0 meczu z Rosją.