Manuel Pellegrini uważa, że remis w sobotnim meczu West Hamu z Crystal Palace to sprawiedliwy wynik. Obie drużyny miały jedną połowę w której dominowały. 

– Każda drużyna miała lepsze 45 minut, więc remis jest sprawiedliwym rezultatem. Myślę, że graliśmy pierwsze 45 minut lepiej niż Crystal Palace. Strzeliliśmy jedną bramkę i mieliśmy dwie lub trzy kolejne sytuacje do zdobycia gola. W drugiej połowie popełniliśmy błąd polegający na tym, że zbyt głęboko się cofnęliśmy na własną połowę i pozwoliliśmy rywalom zbyt długo utrzymywać się przy piłce – powiedział po meczu Chilijczyk.

– Mają bardzo niebezpiecznych zawodników. Oni stworzyli kilka bardzo dobrych sytuacji i zdobyli szczęśliwego gola. Jestem bardzo zadowolony z pierwszych 45 minut, ale nie jestem zadowolony z drugiej połowy. To dobry punkt. 

– Pierwsze 45 minut było bardzo podobne do tych z meczu z Liverpoolem. Palace mają bardzo niebezpiecznych graczy, ale nie zmusili naszej obrony do zbyt dużej liczby interwencji i stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych. W drugiej połowie tego nie robiliśmy, ale próbowaliśmy utrzymać wynik 1:0. Piłka szczęśliwie wpadła do bramki, ale remis jest sprawiedliwy.