Pellegrini przed meczem z Brighton

Menedżer Młotów Manuel Pellegrini uważa, że jego drużyna może szybko podnieść się po ostatnim przegranym meczu z Burnley i zgarnąć trzy punkty w spotkaniu z Brighton. 

West Ham po słabym spotkaniu przegrał 2:0, ale w grudniu zdobył łącznie 15 punktów w siedmiu grach.

Kiedy przegrywasz to chcesz od razu grać następny mecz, ale kiedy grasz tak dużo meczów tymi samymi piłkarzami w tym trzema młodymi Dianganą, Silvą i Coventrym to potrzebujesz kilku dni, aby powrócić do zdrowia. Teraz przynajmniej od niedzieli mieliśmy 72 godziny przerwy i mam nadzieję, że gracze będą odpowiednio przygotowani. 

– Graliśmy siedem meczów w grudniu. Przed meczem z Burnley wygraliśmy pięć spotkań z sześciu i musimy teraz pokazać to co we wcześniejszych meczach. Musimy natychmiast wrócić do zdrowia po niedzielnej porażce i musimy znów kolekcjonować punkty. Gramy u siebie z Brighton, który jest trudnym zespołem, ale mam nadzieję, że zobaczymy zespół taki jak w poprzednich meczach – powiedział przed spotkaniem 65-latek.

Pellegrini nie będzie mógł liczyć w tym spotkaniu na Chicharito, ponieważ on nadal boryka się z urazem kręgosłupa, ale ma nadzieję, że Pablo Zabaleta wyzdrowieje i będzie do jego dyspozycji. Argentyńczyk z powodu choroby nie mógł zagrać z Southampton i Burnley.

Pablo Zabaleta może wrócić. Niedziela była pierwszym dniem kiedy nie miał gorączki. Przyjrzymy mu się szczegółowo przed meczem. Pozostali kontuzjowani nie będą gotowi. Javier Hernandez doznał urazu przeciwko Watfordowi i potrzebuje co najmniej 10 dni, na powrót do zdrowia. 

West Ham Poland

FREE
VIEW