Pellegrini pozytywnie patrzy w przyszłość

W dzisiejszym spotkaniu West Ham uległ drużynie z Liverpoolu 0:4. Mecz od pierwszej minuty był pod dyktando gospodarzy z Anfield. Po klęsce z kretesem głos zabrał trener Młotów, Manuel Pellegrini.

– “Wiedzieliśmy przed meczem, że to będzie trudny początek. Liverpool to solidny zespół, z dobrymi graczami. Rozumiem, że Liverpool był dzisiaj lepszą drużyną, ale kiedy było 1-0, mieliśmy dwie lub trzy szanse na wyrównanie, ale w ostatnich sekundach pierwszej połowy straciliśmy gola na 2-0. Drugi gol był dla nas uderzeniem psychicznym. Na początku drugiej połowy pada czysta bramka na spalonym i decyduje o tym spotkaniu (na 3-0), ale muszę jasno powiedzieć, że musimy się poprawić, Liverpool grał lepiej niż my i zasłużył na zwycięstwo.

Boss także dodał:
– “Oczywiście, jesteśmy pozytywnie nastawieni do nadchodzącego sezonu. Jest to pierwszy mecz, mamy dziewięciu nowych graczy i graliśmy z jedną z najlepszych drużyn w Premier League. Oczywiście nie jesteśmy zadowoleni, gdy przegrywamy 4-0, ale jesteśmy pewni, że idziemy właściwą drogą. Musimy pracować w ciągu tygodnia i spróbować zdobyć trzy punkty w naszym pierwszym meczu w domu. Musimy zobaczyć dobre rzeczy, które zrobiliśmy i ulepszyliśmy, szczególnie gdy atakujemy.