Gwiazda West Hamu United Dimitri Payet uważa, że po dobrym występie przeciwko Manchesterowi United, zespół z London Stadium jest w stanie rywalizować z wielkimi klubami i kwestią czasu jest, kiedy Młoty wrócą na właściwe tory.

Francuz zaliczył asystę przy trafieniu Diafry Sakho, dzięki któremu udało się wywieźć cenny punkt z Old Trafford. Zdaniem 29-latka ten mecz pokazał, że każda z drużyn musi mieć się na baczności podczas spotkań z The Hammers.

– Oczywiście to dla nas bardzo ważny punkt. Nigdy nie jest łatwo przyjechać na Old Trafford i uzyskać dobry wynik. Nam się to udało. Byliśmy blisko zgarnięcia trzech punktów w końcówce spotkania. Jesteśmy zadowoleni – powiedział Dimi.

– Zagraliśmy dobry mecz przeciwko Tottenhamowi w zeszłym tygodniu, jednak niestety bez zdobyczy punktowej. Teraz na szczęście udało się zdobyć punkt w spotkaniu z United. Wiemy, do czego są zdolne te drużyny, dlatego dzięki naszej grze wiemy, że możemy rywalizować z drużynami na takim poziomie – dodał.

Graliśmy dużo mniej piłką, niż w zeszłym sezonie, jednak to jest częścią wyzwania na tym etapie. Musimy to zaakceptować i dalej ciężko pracować. To, czego teraz potrzebujemy, to kilka zwycięskich meczów, dzięki czemu będziemy wyżej w tabeli, a to pozwoli nam na więcej wolności – zakończył reprezentant Francji.