Wszystko wskazuję na to, że młody defensor Młotów, Lewis Page znajdzie się w kadrze meczowej West Hamu na spotkanie z Crystal Palace. 19-latek po wyleczeniu urazu, coraz lepiej prezentuje się na treningach i być może będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu przez Slavena Bilicia. 

To może być jeden z najważniejszych dni w karierze młodego lewego obrońcy. Page do tej pory nie doczekał się debiutu w Premier League, ale głęboko wierzy, że w tym sezonie uda mu się to osiągnąć. W tej kampanii wystąpił w trzech spotkaniach West Hamu w eliminacjach Ligi Europejskiej i te występy może stanowczo zaliczyć do udanych.

Postępy Page’a są ściśle badane przez trenerów w klubie i fakt, iż nazwisko gracza jest łączone z grą w spotkaniu z Orłami jest świadectwem umiejętności jakie posiada urodzony w 1996 roku piłkarz. Po spotkaniu w Lidze Europy z Astrą Giurgiu, obrońca otrzymał wiele pochwał od byłego selekcjonera reprezentacji Anglii, Glenna Hoodle’a, który twierdzi, że Anglik pokazał wielką gamę zagrań ofensywnych i ma dużą zdolność gry w defensywie.

W ostatnich dniach lekkiego urazu doznał podstawowy lewy obrońca West Hamu, Aaron Cresswell i jego występ z Crystal Palace stoi pod znakiem zapytania. W związku z tym blisko powołania do meczowej 18-stki jest Page. Ponadto Slaven Bilić ma jeszcze jednego zawodnika w zespole grającego nominalnie na tej pozycji. Jest nim Szkot, Stephen Hendrie.