Strzelec jedynego i zwycięskiego gola, Pablo Fornals pochwalił wytrzymałość swoich kolegów z drużyny, gdy West Ham United walczył o pierwsze zwycięstwo w sezonie Premier League z Aston Villą.

Musieliśmy strzelić pierwszego gola i zdobyć pierwsze trzy punkty – teraz możemy dalej rozwijać się. Jestem naprawdę zadowolony z zespołu, który tworzymy. 

Dzisiaj nie był to świetny strzał, ale gol to gol – powiedział Fornals dla West Ham TV. Chłopcy byli bardzo silni, a wszyscy gracze wnieśli pozytywne wibracje w szatni i na boisku.

Bardzo się cieszę, że strzeliłem bramkę, ale myślę, że kiedy świętujemy widać, że nie ma znaczenia, kto strzelił – wszyscy cieszyli się jednakowo, skacząc z naszymi fanami.

Teraz wyzwaniem dla West Hamu jest wykorzystanie tego zwycięstwa do wzmocnienia mentalności zespołu przed derbami Londynu z Tottenhamem Hotspur i Chelsea w przyszłym tygodniu

Jesteśmy zdolni do strzelania bramek – stwierdził z przekonaniem. Jesteśmy bardzo dobrym zespołem i dokonaliśmy wielu fantastycznych transferów. Po prostu staramy się być solidni w obronie i oczywiście mamy wielu graczy, którzy mogą stwarzać szanse.