West Ham United ma nadzieję, że Angelo Ogbonna wróci do gry na kilka ostatnich spotkań w tym sezonie. Są szanse, że Włoch pomoże drużynie, która ostatnio zmaga się z ogromnymi problemami w defensywie.

David Moyes nie ma do dyspozycji trzech z czterech stoperów. Oprócz Ogbonny, z kontuzjami borykają się Kurt Zouma oraz Issa Diop. Taki obrót spraw powoduje, że jest coraz wieksze ciśnienie na powrót Włocha do gry jeszcze w tym sezonie.

Według informacji Claret & Hugh, 33-latek może wrócić na murawę na ostatnie spotkania. Jeśli Młoty awansują do finału Ligi Europy to prawdopodobnie, były reprezentant Włoch pomoże drużynie w tym spotkaniu. Podobnie jak w dwóch lub trzech meczach w Premier League.

Ogbonna jest już w lekkim treningu i niebawem powinien dołączyć do drużyny. Były gracz Juventusu nie pojawił się na boisku od początku listopada, kiedy to zerwał więzadło krzyżowe, w spotkaniu z Liverpoolem. W pierwszym etapie sezonu, rozegrał 11 meczów w Premier League i zdobył jednego gola – na wagę trzech punktów z Evertonem.