Conor Coventry udzielił wywiadu dla The Athletic, w którym wyznał, że zamierza w przyszłym sezonie powalczyć o miejsce w kadrze pierwszego zespołu Młotów. Irlandczyk obecnie przebywa na wypożyczeniu w MK Dons.

– Myślę, że na początku tego sezonu byłem wystarczająco dobrym graczem, aby zostać w pierwszym zespole West Hamu. Od pre-seasonu można to dostrzec. W ciągu roku wiele przeżyłem. Moja psychika jest bardziej rozwinięta niż na początku sezonu. Czuję, że jestem w dużo lepszym miejscu, aby rzucić wyzwanie w przyszłym sezonie. Widzę postępy Bena Johnsona i to daje mi nadzieję. Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi od 10 roku życia. To pokazuje, że młodzi gracze z akademii są wystarczająco dobrzy, aby grać w pierwszym zespole. Mam więcej wiary w siebie, więcej doświadczenia, znajomości gry i jestem głodny gry. To mój klub. Jestem tutaj od 10 roku życia i chcę grać dla West Hamu – powiedział pomocnik.

W tym sezonie 22-letni Conor Coventry rozegrał 29 meczów na poziomie Championship i League One. Zdobył jedną bramkę i zaliczył jedną asystę.