Angelo Ogbonna w wywiadzie pomeczowym dla klubowej telewizji podziękował Dimitri Payetowi za uratowanie wyniku. Francuz zdobył bramkę na 1:0 w 96 minucie i uchronił West Ham przed dogrywką.

– Dziękujemy za Dimiego. Za każdym razem kiedy Dimi wchodzi na boisko to wszystko nagle się zmienia. Tak samo jest z Lanzinim. Oni potrafią utrzymać piłkę. Obaj są dla nas bardzo ważni. – powiedział reprezentant Włoch

– To był bardzo trudny mecz dla nas. Bardzo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa i ta wygrana jest dla nas ważna. To jest nasz nowy dom i ten mecz nie był łatwy tak jak wszyscy oczekiwali. Być może ciążyło na nas wielkie ciśnienie, a my musieliśmy coś zmienić w swojej grze. Mam nadzieję, że to dopiero początek zwycięstw, bo wiemy jak to jest ważne dla nas i dla fanów. – zakończył były piłkarz Torino.

28-latek w tym spotkaniu grał przez pełne 90 minut.