Zdaniem Angelo Ogbonny jego współpraca w bloku obronnym z Issą Diopem wygląda coraz lepiej z każdym spotkaniem. 

Ta para stoperów gra ze sobą bez przerwy od 22 grudnia kiedy to urazu w starciu z Watfordem doznał Fabian Balbuena. Doświadczony włoski defensor bardzo ucieszył się w piątek z pierwszego ligowego gola autorstwa Diopa.

– Nasza współpraca wygląda bardzo dobrze. Zaadaptowaliśmy się szybko do nowych warunków i myślę, że dobrze nam się współpracuje. Możemy walczyć, możemy wymieniać się piłką i pomagać drużynie. 

– Dobrze widzieć Diopa w takiej formie. Jest bardzo dobrym obrońcą i ma duży potencjał. W piątek zdobył swoją pierwszą bramkę w Premier League. Kiedy obrońca wchodzi w pole karne to chce zrobić wszystko żeby pomóc zespołowi – mówi były piłkarz Juventusu.

– W piątek zrobił to Issa, niedawno zrobiłem to ja, a jeszcze wcześniej Fabian Balbuena. Myślę, że my stoperzy mieliśmy wiele okazji do zdobycia goli i pomagamy zespołowi.

– Musimy skupić się na najbliższym meczu w środę. Wiemy, że są topowym zespołem z ogromną jakością. Strzeliłem niedawno gola przeciwko nim, ale myślę, że będzie lepiej jeśli to nasi napastnicy tym razem trafią do siatki. Zobaczymy co się wydarzy – zakończył 30-latek, który w tym sezonie rozegrał 20 meczów i strzelił dwie bramki.