West Ham United poinformował na swojej oficjalnej stronie, o rozwiązaniu kontraktu z Winstonem Reidem, za porozumieniem stron. Nowozelandczyk był piłkarzem Młotów przez 11 lat. 

Klub osiągnął porozumienie z obrońcą, w sprawie jego odejścia z klubu i umożliwił graczowi możliwość kontynuowania kariery, w innym miejscu.

33-latek jest zasłużonym graczem dla West Hamu. Dołączył do klubu ze wschodniego Londynu, w 2010 roku po udanych Mistrzostwach Świata w RPA.

Mam dużo szacunku dla klubu i znaleźliśmy porozumienie, które jest dobre dla wszystkich zaangażowanych. Przyjechałem tu w 2010 roku i bardzo mi się podobało granie, dla tego klubu. To był wyjątkowy czas. Zawsze czułem, że fani mnie wspierają i zawsze starał się dawać z siebie wszystko. Zawsze piłkarz lubi wychodzić na boisko i grać dla tak wspaniałej publiczności. Chcę tylko powiedzieć „dziękuję” i życzę klubowi wszystkiego najlepszego w przyszłości – powiedział Nowozelandczyk.

W pierwszym zespole Młotów, Reid rozegrał 222 spotkania. Zawsze zostanie zapamiętany wśród kibiców, jako ostatni strzelec gola, na legendarnym stadionie Upton Park. Zdobył wówczas zwycięską bramkę, w meczu rozgrywanym w maju 2016 roku, przeciwko Manchesterowi United.

Podczas swojej kariery na Upton Park i London Stadium zdobywał bramki także, w starciach z Liverpoolem, Millwall czy Tottenhamem. Łącznie zdobył ich 10 i zaliczył tyle samo asyst. Ostatnie lata spędził na wypożyczeniach, w Sportingu Kansas City i Brentford.

Dziękujemy za wszystko Reidy!