West Ham United ogłosił na swojej oficjalnej stronie, że Carl Jenkinson ponownie dołączył do West Hamu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Arsenalu. 

Popularny Jenko był bardzo chwalony w poprzednim sezonie przez kibiców Młotów, kiedy to rozegrał 36 spotkań w barwach klubu z Boleyn Ground. Piłkarz jest bardzo zadowolony z powrotu na Upton Park i ma nadzieję, że będzie odgrywał dużą rolę u nowego menedżera Slavena Bilicia.

Jestem bardzo szczęśliwy z powrotu do zespołu po ostatnim sezonie. To był bardzo dobry sezon dla klubu i dla mnie. Szczerze mówiąc to naprawdę chciałem tutaj wrócić i jestem zadowolony, że wszystko zostało już załatwione. Będę grał tutaj w kolejnym sezonie i nie mogę się już doczekać. – powiedział 23-latek

Jestem młody zawodnikiem i nie miał zbyt wielu doświadczeń w grze dla innych klubów, ale kochałem każdą minutę spędzoną tutaj, bo wszystko tutaj jest fantastyczne. Ten klub to prawdziwa rodzina, chłopaki są świetni i ten klub spełnia wszystkie wymogi, gdy tylko do niego dołączysz. Przyszedłem tutaj by pokazać i udowodnić nowemu menedżerowi, że warto na mnie stawiać. Nie mogę się doczekać, żeby dołączyć do kolegów podczas okresu przygotowawczego. – powiedział szcześliwy Jenkinson

Utalentowany prawy obrońca będzie szóstym nowym piłkarzem w zespole Bilicia. Wcześniej kontrakty z West Hamem podpisali: Stephen Hendrie, Darren Randolph, Dimitri Payet, Pedro Obiang oraz Angelo Ogbonna.