West Ham United ogłosił na swojej oficjalnej stronie podpisanie nowego kontraktu z klubem przez Winstona Reida. Nowa umowa Nowozelandczyk wygasa 30 czerwca 2023 roku. 

29-latek broni barw Młotów od 2010 roku i jeśli wypełni nowy kontrakt to będzie grał w koszulce Młotów przez 13 lat.

 – Jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się, że dogadaliśmy się z klubem. Teraz oczywiście nie mogę się doczekać kolejnych lat gry. To będzie bardzo duża ilość lat spędzonych w klubie. Jestem tutaj od dawna! Myślę, że zrobiliśmy dobre transfery latem tego roku. Myślę, że ten sezon będzie dobry dla nas. Bardzo dobrze czuję się w klubie i moja rodzina także. Tym bardziej cieszę się, że mogę tutaj zostać. 

 – Chcemy stopniowo poprawiać się rok w rok. Myślę, że rozwój to najważniejsza rzecz dla klubu i graczy. Trudno jest osiągnąć wiele w jeden sezon. Musisz stopniowo budować drużynę. Mamy nadzieję, że możemy osiągnąć tutaj duże rzeczy. Jestem tutaj od siedmiu lat i czuję się trochę staro. 🙂 Jestem szczęśliwy i czuję się uprzywilejowany, że mogę tutaj być i oczekiwać na przyszłość. – mówi Reidy

 – Cieszę się, że tutaj jestem i moja rodzina także jest szczęśliwa w Londynie, więc to była łatwa decyzja. Jestem prostym facetem, więc wszystko mi w klubie pasuje. Jestem zadowolony że tutaj mogę się cieszyć grą w piłkę i robić codzień to co jest moją pasją. Jako człowiek doceniam wszystko co klub zrobił dla mnie i patrzę w przyszłość.

Winston Reid od 2010 roku rozegrał 204 spotkania w koszulce Młotów, strzelając 10 goli i zgarniając jedną nagrodę Hammer of The Year. Łącznie na placu gry spędził 17107 minut.

 – Moim najlepszym momentem w klubie był powrót do Premier League po meczu play-off w 2012 roku. Ponieważ graliśmy na Wembley i to był tylko jeden mecz. Powrót do pierwszej ligi był dla nas punktem kulminacyjnym. To był mój pierwszy sezon w którym grałem regularnie w Premier League. Te dwa momenty były dla mnie najważniejsze. Ostatni mecz na starym stadionie także był wyjątkowy. Jednak chciałbym mieć więcej takich chwil.