West Ham United poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony, że środkowy obrońca Josh Pask podpisał nowy trzyletni kontrakt z klubem. Nowa umowa 18-latka będzie obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku. 

Utalentowany defensor podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem dwa lata temu i teraz dzięki swojej ciężkiej pracy, klub zaoferował mu nowy kontrakt. Poprzednią kampanię Pask stracił przez kontuzję, ale nowy sezon rozpoczął dobrze prowadząc zespół U21 w dwóch sparingach jako kapitan.

 –  Jestem bardzo szczęśliwy. Ostatnich lata były dla mnie bardzo dobre. Jestem tutaj przez długi czas i większość mojego życia związane jest z West Hamem. Naprawdę bardzo się ciesze i jestem zachwycony, że podpisałem nowy kontrakt. West Ham z pewnością się rozwija, więc nie mogę się doczekać nowego sezonu. – powiedział Pask

Podczas swojej kariery 18-latek rozegrał dziewięć spotkań w zespole Development Squad. Do tej pory Anglik nie zadebiutował w pierwszym zespole Młotów, lecz raz zasiadł na ławce rezerwowych podczas meczu eliminacji Ligi Europy z Astrą Giurgiu.