Obrońca West Hamu Josh Pask został wypożyczony na cały sezon 2016/17 do występującego w League One Gillingham FC. – poinformował londyński klub na swojej stronie internetowej. Włodarze Młotów mają opcję przerwania wypożyczenia w dowolnym momencie sezonu. 

Anglik, który kilka dni temu przedłużył o trzy lata swoją umowę z West Hamem cieszy się z wypożyczenia, gdyż wie, że regularna gra w niższej lidze przybliży go do gry w pierwszym zespole Młotów. Pask w poniedziałek trenował już w nowym klubie.

CpVy_3ZXYAAhM1c

 – Jestem szczęśliwy. Zajęło to trochę czasu, ale teraz jestem tutaj i chcę cieszyć się grą w piłkę nożną. Chciałbym tutaj grać więcej niż w Dagenham & Redbridge gdzie byłem przed rokiem. I mam nadzieję, że nabiorę więcej jakości grając w wyższej lidze. West Ham naprawdę bardzo mi pomógł tego lata. League One to bardzo konkurencyjna liga. – powiedział Pask

18-latek w zespole Gillingham FC będzie grał z byłym zawodnikiem Młotów Paulem Koncheskym. W poprzednim sezonie Pask w barwach D&R rozegrał 6 spotkań w League Two.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym dniach do Coventry City zostanie wypożyczony Lewis Page.