Środkowy pomocnik West Hamu Josh Cullen został wypożyczony na pięć miesięcy do występującego w League One Bradford City. 

Dla 20-latka jest to powrót do zespołu The Bantams po kilku miesiącach. W poprzednim sezonie Irlandczyk rozegrał dla tej drużyny 18 spotkań i spisywał się naprawdę nieźle. Umowa wypożyczenia obowiązuje do 1 stycznia 2017 roku. Gracz będzie występował z numerem 14 na koszulce.

 – W zeszłym roku byliśmy bardzo blisko awansu, więc mamy kilka spraw do wyrównania. Miałem bardzo dobre relacje z wszystkimi chłopakami w klubie. Mają nowego menedżera i nie mogę się doczekać żeby zaprezentować się trenerowi i kolegom z zespołu. Naprawdę mam nadzieję, że awansujemy. – powiedział młody piłkarz Młotów

Cullen wystąpił w niedzielę przez 83 minuty w spotkaniu o puchar Betway Cup z Juventusem na London Stadium. Młody pomocnik zagrał bardzo dobre spotkanie i został pochwalony przez Slavena Bilicia oraz angielskich dziennikarzy. Chorwat wiąże z tym zawodnikiem spore nadzieje, ale teraz reprezentant irlandzkiej młodzieżówki nie ma wielkich szans na grę w pierwszym zespole Młotów i będzie ogrywał się na trzeci szczeblu angielskiej piłki.

josh cullen

Do tej pory piłkarz rozegrał cztery spotkania w seniorskim zespole West Hamu.