Mark Noble zakończy swoją karierę w West Hamie, po tym jak klub aktywował klauzulę przedłużenia kontraktu z pomocnikiem o kolejny rok. Obecna umowa kapitana Młotów będzie ważna do 2021 roku. 

31-latkowi brakuje tylko czterech występów do bariery 450 rozegranych meczów koszulce West Hamu. Nobes chce pozostać w klubie jako trener w akademii po zakończeniu kariery.

West Ham z przyjemnością potwierdza, że klub i Mark Noble aktywowali opcję przedłużenia kontraktu do 2021 roku – czytamy w oficjalnym komunikacje na oficjalnej stronie klubu.

– Miałem opcję w kontrakcie, który podpisałem kilka lat temu i będzie to fantastyczny kolejny rok. Klub jest fantastyczny dla mnie i dla mojej rodziny. Jestem w tym klubie przez całe życie i będę do końca mojej kariery. Zawsze mówiłem, że chcę być w tym klubie i że zmierzamy w dobrym kierunku i nadszedł dobry czas by to zrobić. – powiedział Mr.West Ham

Mark ma serce w kolorach Claret & Blue, więc cieszymy się, że będzie grał w klubie przez kolejne 2,5 roku. On jest naszym kapitanem i obecnie najdłużej grającym piłkarzem w klubie. Daje przykład na boisku jak i poza nim. Uosabia wszystko co kochają fani West Hamu i zawsze będzie związany z klubem. – napisał David Gold