Michail Antonio podpisał nowy kontrakt z West Hamem. Umowa przedłuża jego pobyt na London Stadium o kolejny rok (względem poprzedniej). Napastnik zatem pozostanie w drużynie do 2024 roku.

West Ham United oficjalnie potwierdził, że Antonio zgodził się przedłużyć swój kontrakt do lata 2024 roku, z opcją na kolejny rok

Przedłużenie jest uznaniem wkładu Antonio w sukces klubu w ciągu ostatnich dwóch lat oraz za jego ciężką pracę i zaangażowanie od czasu przeprowadzki do wschodniego Londynu w 2015 roku. Gole napastnika pomogły Młotom pozostać w Premier League latem 2020 roku – jego dziesięć goli i pięć asyst odegrało ważną rolę w West Hamie, zapewniając także udział w Lidze Europy.

Według ExWHUemployee, głównym powodem nowej umowy jest dostosowanie zarobków gracza do jego statusu w zespole. Spekuluje się, że wynagrodzenie podstawowe Antonio wynosi 80-85 tysięcy funtów tygodniowo plus premie.

W niedługim czasie pojawią się kolejne informacje o nowych umowach dla obecnych graczy –  poinformował na konferencji prasowej David Moyes

Negocjacje trwają w przypadku Łukasza Fabiańskiego, Angelo Ogbonny i Bena Johnsona.