Obrońca West Hamu Aaron Cresswell przedłużył o kolejny rok swój kontrakt z klubem. Obecna umowa Anglika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku. 

Sprowadzony latem 2014 roku gracz jest jedną z największych gwiazd zespołu Slavena Bilicia. 26-latek ma za sobą dwie kapitalne kampanie. Warto przypomnieć, że w sezonie 2014/15 Aaron został wybrany Młotem Roku.

 –  To dla mnie wspaniała wiadomość. Jestem w tym klubie dopiero od dwóch lat i teraz nie mogę się doczekać najbliższych pięciu. Poprzedni sezon był dla nas wyjątkowy, gdyż żegnaliśmy się z Boleyn Ground. Mecz przeciwko Manchesterowi United pozostanie na zawsze w mojej pamięci. – powiedział były gracz Ipswich Town

RENTON, WA - JULY 2:  Aaron Cresswell throws an American football at the Virginia Mason Athletic Center, the headquarters and practice facility of the NFL's Seattle Seahawks July 2, 2016 in Renton, Washington. West Ham United F.C. are in Seattle to play a friendly match with the Seattle Sounders July 5, 2016. (Photo by Jeff Vinnick/West Ham United via Getty Images)

 – Wszyscy czekamy na nowy sezon i nie możemy doczekać się gry na nowym stadionie. Mecz z Juventusem będzie wspaniałym przedsmakiem tego co czeka nas w przyszłej kampanii. Potem mamy przed sobą mecz z Chelsea na wyjeździe i inauguracje London Stadium z Bournemouth. Nie mogę się już doczekać. – dodał

Cresswell jest drugim zawodnikiem, który w tym tygodniu przedłużył umowę z klubem. Wcześniej zrobił to skrzydłowy Michail Antonio.

Jak do tej pory wychowanek Tranmere Rovers rozegrał dla Młotów 89 spotkań, w których zdobył cztery gole oraz zaliczył osiem asyst.