Hammer of The Year Michail Antonio podpisał nową ulepszoną umowę z West Ham United. Kontrakt najlepszego strzelca Młotów w tym sezonie będzie obowiązywał do końca czerwca 2021 roku.

27-latek spędzi najważniejsze lata swojej kariery na London Stadium i nadal będzie odgrywał główną rolę w układance Slavena Bilicia. W ciągu dwóch sezonów w bordowo-błękitnej koszulce Antonio rozegrał 69 meczów, w których zdobył 18 goli. Dzięki dobrym występom w barwach Młotów gracz otrzymał powołania do reprezentacji Anglii.

Nasz pomocnik jest zadowolony, że w końcu skończyły się spekulacje na temat jego przyszłości i przedłużył swój pobyt we wschodnim Londynie.

 – Jestem w siódmym niebie. Kocham czas spędzony tutaj i teraz mogę skupić się na nowym sezonie i robieniu tego co dotychczas. Cieszę się, że podpisałem nowy czteroletni kontrakt. Chciałbym podziękować Davidowi Sullivanowi, ponieważ zaoferował mi bardzo dobrą umowę. Jest to świetny człowiek i dziękuję mu bardzo. – powiedział Mikey

 – Kiedy byłem mały dorastałem w południowym Londynie i cieszyłem się z przenosin do West Hamu. W zeszłym roku udało mi się zająć drugie miejsce w głosowaniu do nagrody Hammer of The Year. W tym roku wygrałem i nie chcę żeby moje dotychczasowe normy spadły w przyszłym sezonie. 

  – Ten rok był dla mnie dużo lepszy niż poprzedni, ponieważ grałem od początku w pierwszym składzie i udało mi się trafić do reprezentacji Anglii. To było moim marzeniem odkąd byłem dzieckiem. Mam nadzieję, że dalej mogę się rozwijać i grać jeszcze lepiej. Zawsze chcę grać jeszcze lepiej. – zakończył nasz skzrydłowy