Obiang nie zostanie wypożyczony

Co rusz we włoskiej prasie pojawiają się plotki dotyczące zainteresowania Napoli, pomocnikiem Młotów, Pedro Obiangiem. Klub z Neapolu chciałby zimą wypożyczyć Hiszpana. Całą sytuację zdementował West Ham twierdząc, że zawodnik nie odejdzie z klubu.

Plotki zostały rozpowszechnione z powodu ostatniego braku wychowanka Atletico Madryt w składzie Młotów. Jednak jak dobrze wiemy, 23-latek był kontuzjowany i stąd miesięczna przerwa w grze.

Obiang w poprzednim sezonie był jednym z objawień Serie A i nic dziwnego, że kandydujący do tytułu zespół Napoli zainteresował się defensywnym pomocnikiem West Hamu.

Obecnie piłkarz jest już zdrowy i jest jednym z głównych kandydatów do zastąpienia Marka Noble’a, podczas spotkania z West Bromwich Albion. Anglik z powodu nadmiaru żółtych kartek będzie musiał pauzować jedno spotkanie.

Nie ma absolutnie żadnych szans, że Pedro zostanie gdziekolwiek wypożyczony. On jest teraz w pełni zdrowia i być może zagra przeciwko West Bromwich. – powiedział jeden z przedstawicieli klubu

W tym sezonie Hiszpan rozegrał dla West Hamu osiem spotkań, w których zaliczył jedną asystę.