West Ham United zdecydował, że przeprowadzi rozmowy kontraktowe z otoczeniem Jarroda Bowena dopiero we wrześniu – informuje Claret & Hugh. Młoty obecnie skupiają się na nowych transferach. 

Dziś na łamach Daily Mail, pojawiły się informacje, że Młoty niebawem zaoferują nowy kontrakt skrzydłowemu Młotów. Do tych doniesień odniósł się portal C&H. Na jego łamach można przeczytać, że West Ham owszem planuje rozmowy na temat umowy i podwyżki dla Anglika, ale dopiero po zakończeniu okienka transferowego.

To może być bardzo ważne lato dla piłkarza. Według mediów, Jarrod Bowen niebawem może oświadczyć się swojej dziewczynie – Dani Dyer, a zwieńczeniem tego wspaniałego okresu, ma być nowy kontrakt na London Stadium. Obecny kontrakt gracza wygasa w 2025 roku.

– Jarrod ma trzy lata kontraktu. We wrześniu, po zamknięciu okna transferowego, rozpoczną się rozmowy z jego agentem na temat nowej umowy. Priorytetem krótkoterminowym klubu latem jest maksymalne skupienie na pozyskiwaniu nowych graczy – czytamy na stronie C&H.